Drobečková navigace

Úvod > Manipulační technika > Pronájem vozíků

Pronájem vozíků

Pronajímáme vysokozdvižné vozíky

Když potřebujete VZV jen občas, nevyplatí se ho kupovat. Pronájem manipulační techniky vyjde levněji, pokud najdete správného partnera. Naše společnost se specializuje na pronájem vysokozdvižných vozíků různých velikostí a značek. Výhodou je skvělá cena a dovoz zapůjčených vozíků přímo na vaše pracoviště.

Půjčovna vysokozdvižných vozíků

V našem areálu v Bezděkově parkují VZV o různé nosnosti, různé výšce zdvihu a také od různých značek. Protože se manipulační technice věnujeme od roku 2007, dokážeme vám poradit, jaký vozík bude pro váš projekt ten správný.  

Nejlépe, pokud se nám ozvete a rovnou nám sdělíte následující kritéria:

  • Kde bude vozík jezdit?
  • Co bude vozit?
  • Jakou hmotnost musí zvládnout?
  • Jaký požadujete zdvih?
  • Jaká je průjezdnost ve vaší provozovně?

Následně vám představíme naši manipulační techniku, která odpovídá vašim požadavkům a vy si vyberete vozík k zapůjčení.

ALservis

Typy VZV k zapůjčení

V naší půjčovně vysokozdvižných vozíků převládají vozíky k zapůjčení značky STILL a DESTA. K dispozici jsou paletové vozíky i manipulační technika s nosností až 8 tun. Vybírat můžete z ručně vedených vysokozdvižných vozíků a čelních vysokozdvižných vozíků.

Manipulační techniku přivezeme

Zapůjčení manipulační techniky vám usnadňujeme. Máme totiž vlastní dopravu, a tak vybranou zdvižku naložíme a přivezeme až na vaše pracoviště. Dopravu zajišťujeme vlastním nákladním autem DAF s plošinou, na níž přepravujeme vozíky o nosnosti do 6 tun. Pokud si od nás půjčujete robustnější vozík, třeba VZV o nosnosti 8 tun, zapojíme těžkou techniku.

Víte, jaký VZV si chcete půjčit? Nebo potřebujete poradit?


Zobrazeno 10 položek
Zobrazeno 10 položek