Drobečková navigace

Úvod > Manipulační technika

Manipulační technika

Servisujeme a pronajímáme manipulační techniku

Manipulační vozíky usnadňují práci v mnoha výrobních halách, skladech a průmyslových areálech. Aby dobře pracovaly, potřebují pravidelný servis. Specializujeme se na údržbu a opravy manipulační techniky. Vysokozdvižné vozíky také pronajímáme a prodáváme.

Servis VZV napříč segmenty

Mezi našimi zákazníky jsou všichni uživatelé manipulační techniky: drobní podnikatelé, menší výrobny, velké továrny, spediční firmy. Jezdíme za klienty napříč obory – od stavebnin přes kovovýrobu až po dřevozpracovatelský průmysl.

Naše hlavní službyManipulační vozíky od dobrých značek

Protože se servisem, pronájmem a prodejem starší i nové manipulační techniky zabýváme už dlouhá léta, známe všechny dobré značky a výrobce. Převážně pracujeme s technikou značek STILL, LINDE, TOYOTA nebo HYSTER.

Sídlíme v Bezděkově, jezdíme za vámi

Zázemí pro servis a opravy manipulačních vozíků máme v Bezděkově na Rokycansku, kam si můžete přijet vybrat repasovaný i nový vysokozdvižný vozík a náhradní díly. Ve chvíli, kdy vaše manipulační technika potřebuje opravu na místě, přijedeme za vámi.

Pravidelná údržba a servis VZV

Dodáváme originální i neoriginální díly na vysokozdvižné vozíky a zajišťujeme pravidelné roční technické kontroly vozíků a revize plynu. Poskytujeme plný pozáruční servis manipulační techniky. Umíme opravit vše – pokud vozík není zcela na odpis. Servis zahrnuje i údržbu po najetí určitých motohodin.

Rozumná cena servisu i techniky

  • Pracujeme za rozumnou cenu, ať už jde o servis nebo opravy.
  • Komunikujeme s vámi rychle, bez prodlev a přátelsky.
  • Stálým zákazníkům zajistíme servis či opravu do několik hodin.
  • Rádi vám poskytneme i náhradní VZV vozík.

Potřebujete opravit VZV nebo hledáte náhradní díl?

Zavolejte nám